2025: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(→March) |
||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| [http://ovsa.njit.edu/browser/?suntoday_date=2025-03-30 2025-03-30] || 23:44 || M1.0 || || [[File:eovsa.spec_tp.flare_id_202503302344.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_tp.flare_id_202503302344.fits download FITS] || [[File:eovsa.spec_xp.flare_id_202503302344.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_xp.flare_id_202503302344.fits download FITS] || || || | | [http://ovsa.njit.edu/browser/?suntoday_date=2025-03-30 2025-03-30] || 23:44 || M1.0 || || [[File:eovsa.spec_tp.flare_id_202503302344.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_tp.flare_id_202503302344.fits download FITS] || [[File:eovsa.spec_xp.flare_id_202503302344.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_xp.flare_id_202503302344.fits download FITS] || || || | ||
|- | |||
| [http://ovsa.njit.edu/browser/?suntoday_date=2025-03-30 2025-03-31] || 01:12 || C4.0 || || No Enough Flux || [[File:eovsa.spec_xp.flare_id_202503310112.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_xp.flare_id_202503310112.fits download FITS]|| || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||






























































































































































































